loading
Людмила, 10.02.2025

Сорочка дуже гарна, класна тканина, але от кнопки бажають кращого. Ціна на сорочку не мала і після першого використання кнопка відвалилася, хоча дуже акуратно розстібала, тканину притримувала. Тепер на тому місці залишилася лише дирка, прикро(((

Світлана, 08.02.2025

Чудова шапочка та гарні призентики від магазину

Людмила, 31.01.2025

Мені сподобалась🥰

Людмила, 30.01.2025

Гарна, якісна, зручна

Марина, 28.01.2025

Костюмчик крутий, якісний. І ще по приємній ціні, дякую за знижку у вигляді бонусів🥰

Катерина, 27.01.2025

Класні окуляри. Але загубила, хотілось би знову в наявності

Катерина, 22.01.2025

Сумочка супер, колір такий як на фото, м'якенька та миленька. В комплекті йде довга ручка це супер🌸

Тетяна , 22.01.2025

Дуже м'яка, комфортна, не тисне

Олена, 19.01.2025

Шикарні рукавички - теплі, плотні, приємні для тіла, ціна - супермінімальна для такої високої якості! Дуже класний колір! Сьогодні вже насолоджувалася рукавичками! Окремо хочу подякувати шановних продавчинь з ТРЦ Ocean Plaza - Магазини - PINKY (Київ) - 19.01.2025 прийшла забирати замовлення - продавчині попередили мене, що маю 40 грн. бонусів - фактично отримала рукавички безкоштовно! ДЯКУЮ FAMO ЗА ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК!

Наталія, 17.01.2025

Не відповідає тому що зображено на фото, зовсім інша модель

Катерина Олегівна, 16.01.2025

всім привіт, шукала для дому щось просте, але більш жіночне, і - ця піжама, котру буду носити по дому - неочікувано мене по хорошому здивувала! не просвічується, гарно лягає по фігурі, тканина ніжніше ніж я думала. тож, ще й за такі гроші - моя рекомендація. взяла в сірому кольорі

Олена, 15.01.2025

гарна піжама, але ґудзики розташовані дуже низько, грудна клітка оголена, цю проблему в ательє вирішили і пришили ще один ґудзик верхній. загалом за таку ціну якісна та комфортна піжама

Тетяна, 12.01.2025

Теплий, дуже гарний.

Анастасия, 12.01.2025

Куртка вау! Колір неймовірний, на фото виглядає ближче до пудрового, але насправді він більш світлий, не можу пояснити, але дуже гарний, дійсно жемчужний) дякую)

Наталія, 11.01.2025

Трохи тіснувато. На маленьку голову

Наталія, 11.01.2025

Мʼякенький і відповідає фото

Наталія, 11.01.2025

Мʼякенький,але колір не відповідає фото,світліший і з болотним відтінком. Хотілося більшої насиченості

Наталія, 11.01.2025

Колір не відповідає фото. Більш болотний

Тетяна, 10.01.2025

Шарф шикарний. Якість, колір ❤️

lilia, 07.01.2025

Скажіть будь ласка чи представлені до цього шарфа шапки?

Оксана, 06.01.2025

Шарф нормальний. Але, мені прийшов шарф іншого кольору і в момент коли я його забирала шарф був зі знижкою, з мене ж взяли повну ціну...

Вікторія Юріївна, 29.12.2024

Бальзам добре зволожує губи і приємно пахне.

Тетяна, 28.12.2024

Гарні шарфи, якість супер.

Наталія, 26.12.2024

Дуже сильно вилазить наповнювач на поверхню ( От з першого разу , коли ви його одягнули . В мене в темному кольорі, то світлий наповнювач одразу видно на куртці , скільки б ви його не чистили . На -5 досить теплий

alisatunkevic, 19.12.2024

Нажаль туш погана,взагалі не фарбує. Консистенція така що не наноситься на вії,я таке вперше бачу.