loading
тетяна, 26.05.2025

Окуляри несподівано гарної якості та виглядають набагато дорожче за свою ціну!Рекомендую!

Олена, 23.05.2025

Костюм з щільного трикотажу ( не на спеку) .Дуже-дуже приємний на дотик і до тіла. Для літніх вечірніх прогулянок. Розміру відповідає. Дякую за швидку доставку.

Лариса, 23.05.2025

Купила молочного кольору. На жаль не відповідає кольору на фото. Та і назвати молочним не можна. Тільки якщо топлене молоко...

Лариса, 23.05.2025

Купила молочного кольору. На жаль не відповідає кольору на фото. Та і назвати молочним не можна. Тільки якщо топлене молоко...

карина, 17.05.2025

Найкраща модель ! беру вже не перший опз саме їх❤️

карина, 17.05.2025

Дуже класний і що саме головний дуже теплий! приємна якість., після прання супер виглядає!

карина, 17.05.2025

купила білий ., неймовірний❤️Якість супер! Фасон ідеальний!

карина, 17.05.2025

Дуже класно сіли., крутий фамон! якість відповідає ціні! Розмір ідеально підійшов по таблиці. хs

карина, 17.05.2025

якість не сподобалась, колюче., синтетика не приємна., фасон - норм

marisha.grishko, 22.04.2025

Дякую за швидке вирішення питання. Без проблем повернули гроші

marisha.grishko, 16.04.2025

Ніколи не купуйте нічого в цьому магазині! Якість просто жахлива Купила бомбер, сходила в ньому тричі, він весь в ковтунцях Це просто жах

Катерина, 17.03.2025

Підкажіть будь ласка,це оригінал?

Ірина, 17.03.2025

Дуже гарна прикраса, купувала в січні, але нажаль розірвалась після першого ж використання, тому якість бажає бути кращою звісно ж. Купуючи медичний сплав є надія на поносити довше ніж один раз.

Яна, 04.03.2025

для для подаруночку!! вживу навіть краще здається, дякую ❤

Яна, 04.03.2025

для для подаруночку!! вживу навіть краще здається, дякую ❤

Яна, 04.03.2025

для для подаруночку!! вживу навіть краще здається, дякую ❤

Яна, 04.03.2025

для для подаруночку!! вживу навіть краще здається, дякую ❤

Яна, 04.03.2025

брала для подаруночку, якість супер і вживу навіть краще ніж на фото!! дякую ❤

Яна, 04.03.2025

брала для подаруночку, якість супер і вживу навіть краще ніж на фото!! дякую ❤

Яна, 04.03.2025

брала для подаруночку, якість супер і вживу навіть краще ніж на фото!! дякую ❤

Вікторія Юріївна, 24.02.2025

Цей засіб для вмивання дуже хороший, особливо для чутливої шкіри. За текстурою він нагадує густий крем, але добре піниться.

Тетяна, 18.02.2025

😍😍😍😍👍👍👍рекомендую.

Тетяна, 18.02.2025

Гарний шарф. Дуже сподобався😍

Тетяна, 16.02.2025

Гарна якість , не дивлячись на склад полотна. Мої параметри 108-90-120 ХХL і теж виглядає оверсайз. Дуже гарно виглядає, раджу.

lfedoruk86, 15.02.2025

Костюм не поганий, але от довжини 2-3 см не завадило б на мій зріст 177 см(((