loading
Наталія, 11.07.2024

Дуже не вдала модель купальника, таке враження, що пожалкували тканини. Ліф в розмірі с підійде хіба на дитину, та й трусики незрозумілої посадки. Маю інші купальники бренду в розмірі с, все супер)

5425050, 29.06.2024

Костюм просто класс! Пошив очень качественный. В живую выглядит намного лучше чем на фото. Ношу не снимая.

olichka.lolipop, 18.06.2024

Купальник на один сезон, оскільки фарба не якісна і після кожного купання линяє

Людмила, 12.06.2024

На фото зображена біла пудра і зверху і знизу, мені ж надійшла знизу жовта. Розчарування:(

Алена, 09.04.2024

Дуже класні шкарпетки, не ковзають у взутті, що було саме головне і по висоті зручно під кеди

Вікторія, 04.04.2024

Жахлива якість крему. Пише, що зволожуючий, а насправді дуже сушить шкіру. Мабуть прийдеться викинути

Юлія, 03.04.2024

Чудова якість, красивий крій. Ідеально підійшов😊

Тетяна, 20.03.2024

Гарна хустина, але прийшла з браком...

Вікторія, 15.03.2024

Дякую за якісний товар

Вікторія, 15.03.2024

Чудовий шампунь

Емілія, 10.03.2024

Якість хустки прекрасна, вже користуюсь рік і як нова, рекомендую🔥

Емілія, 10.03.2024

Красивий шарф😍 дякую💛

Руслана, 09.03.2024

Ідеальна

Вікторія, 08.03.2024

Дуже гарна сумка!!!

Оксана Юріївна, 06.03.2024

Сумочка супер! Дякую Вам❤️

Катерина Михайлівна, 27.02.2024

Неймовірний костюм за низьку ціну дуже сподобався сів ідеально якість дуже гарна рекомендую ☺️😉🫶🏻

карина, 19.02.2024

Очень классный костюм! Качество 🔥 Спасибо Famo!!! Хотелось бы еще такую модель но в другом цвете!👌🤝

карина, 17.02.2024

Невероятный костюм ! Качество на высоте❤️👍Спасибо большое Famo😘🇺🇦Купила белый!

Liza, 15.02.2024

Мені сподобалось! Дякую! Всім моїм родичам сподобалися!

Наталія, 10.02.2024

Сумка чудова, якісно пошита.Всередині дві маленькі кишені і одна загальна,зі зворотньої сторони кишені немає.Єдине хотілось би довший ремінь,але це особисто мені,а так все сподобалось.

Ольга, 05.02.2024

Сукня дуже гарна і якісна на високу дівчину . Розмір М більше підходить на S/М. Враховуйте що через розріз нижче грудей видно білизну.

Вікторія, 21.01.2024

Тканина неякісна Дуже швидко покачалась Не рекомендую

zaliassa, 19.01.2024

Ношу вже 2й сезон. Тканина якісна, плотна, за рахунок чого на будь-якій фігурі виглядає чудово, не скочується. Дууууже тепле. Колір після прання залишається таким же яскравим. Плаття акцентне, стилізується дуже різноманітно. Найвища оцінка!

Галина, 05.01.2024

Якість жахлива, спершу міряєш, такий приємний до тіла, теплий, потім три рази одягнула і костюм весь в катишках. Я відразу взяла інший, той що в рубчик, потім поміняла бо цей більше припав до душі, тепер пошкодувала. Не коштує своїх грошей взагалі!

Тетяна, 28.12.2023

Дуже сподобалась шапка, тепла, якісна, колір як на фото, розмір мій, склад гарний, відповідає опису. Все влаштовує! Дайте ще дві :) чесно.