Дуже не вдала модель купальника, таке враження, що пожалкували тканини. Ліф в розмірі с підійде хіба на дитину, та й трусики незрозумілої посадки. Маю інші купальники бренду в розмірі с, все супер)
Костюм просто класс! Пошив очень качественный. В живую выглядит намного лучше чем на фото. Ношу не снимая.
Купальник на один сезон, оскільки фарба не якісна і після кожного купання линяє
На фото зображена біла пудра і зверху і знизу, мені ж надійшла знизу жовта. Розчарування:(
Дуже класні шкарпетки, не ковзають у взутті, що було саме головне і по висоті зручно під кеди
Жахлива якість крему. Пише, що зволожуючий, а насправді дуже сушить шкіру. Мабуть прийдеться викинути
Неймовірний костюм за низьку ціну дуже сподобався сів ідеально якість дуже гарна рекомендую ☺️😉🫶🏻
Очень классный костюм! Качество 🔥 Спасибо Famo!!! Хотелось бы еще такую модель но в другом цвете!👌🤝
Сумка чудова, якісно пошита.Всередині дві маленькі кишені і одна загальна,зі зворотньої сторони кишені немає.Єдине хотілось би довший ремінь,але це особисто мені,а так все сподобалось.
Сукня дуже гарна і якісна на високу дівчину . Розмір М більше підходить на S/М. Враховуйте що через розріз нижче грудей видно білизну.
Ношу вже 2й сезон. Тканина якісна, плотна, за рахунок чого на будь-якій фігурі виглядає чудово, не скочується. Дууууже тепле. Колір після прання залишається таким же яскравим. Плаття акцентне, стилізується дуже різноманітно. Найвища оцінка!
Якість жахлива, спершу міряєш, такий приємний до тіла, теплий, потім три рази одягнула і костюм весь в катишках. Я відразу взяла інший, той що в рубчик, потім поміняла бо цей більше припав до душі, тепер пошкодувала. Не коштує своїх грошей взагалі!
























