Сумка просто підпал! Шкода, що не можу додати фото. Не очікувала аж такої крутої якості! Дуже цупкий та щільний матеріал, яскравий колір та якісна фурнітура. Однозначно рекомендую! Сервіс взагалі прекрасний!
Купувала цей светрик кольору: бежевий, замовляла доставку і оплату накладеним платежем, коли забирала посилку дивитись не стала тому що на сайті написала менеджеру, написала свої параметри, і вона сказала що саме цей светрик мені підійде, вдома розпакувала, приміряю, 🤬 я ніби тону в ньому він на стільки на мене великий, ну зовсім, виходить викинула гроші на вітер, не раджу купувати!!😡😡😞😤😤!!!! Повернення робити не буду тому що викинула оригінальну упаковку + за доставку назви платити😡!!!!!
Не купуйте! Тканина поганої якості, не тої, що вказана в описі, тут немає 85% бавовни, так як одразу з'являються великі ковтунці, і після кожного носіння костюму вони далі продовжують з'являтись. Якісь трішки краще сінсею...За гривень 700 ще можна купити, але не більше. Бренд гроші не повертає за такий неякісний товар, тому двічі подумайте.
Добрий вечір, забрала свою червону шапочку ,вона чудова ,і дякую за швидку доставочку 🫠🫠🫠
Світшот класний, шикарний колір. Нажаль, стикнулась з тим, що після першого прання на білому комірі залишилися сліди фарби від світшоту, що дещо зіпсувало враження від покупки. Сподіваюся, що цей нюанс буде врахований.
До якості товару ,є велике питання, наче це просто товар з Алі експресу. Я 15.12 забрала своє замовлення ,гетри та шкарпетки. Зазвичай нові речі я праю у машинці на самій низькій температурі і на швидкому режимі І я попрала гетри та після цього вони просто розлізлись , там де резиночка Дуже неприємний осадок залишився,тому що я їх навіть не встигла одягнути та походити. Більше не має бажання пробувати ще щось у вас купити .
Отримала легінси На сайті вони не були в рубчик, а гладкі і це чітко видно по фото Також я замовляла розмір М Мені надіслали чорні в рубчик і розмір Л Але такий Л що на мою м навіть не налазить і дуже короткі якісь як на дитину Розчарувалась адже досить часто у вас замовляла одяг
1 - це не колір бургунді. 2 - якість товару просто жахлива. Шарф весь мʼятий, дуже тонкий. І явно не відповідає заявленій ціні
Пахне та зволожує чудово! Дякую дівчаткам,які збирають посилки, за те, що вже не вперше об'єднують декілька моїх замовлень в одну посилку, бо кожного разу переглядаю каталог і купую ще щось😅🙈 Ви найкращі❤️
Купувала за зниженою ціною під час акцій до Чорної п'ятниці. Не розраховувала на класну якість за $0.5, але дуже сподобались в'єтнамки. Не занадто легкі, сідають класно на худу ногу і ногу середньої повноти. Колір 🔥 Загалом обожнюю famo за круті міжсезонні розпродажі та знижки до Чорної п'ятниці. І справа не в тому, що можна придбати речі гарної якості дуже бюджетно, а й у тому, що тут знижки - це дійсно знижки. Тобто не 3%, не 5%, а абсолютно реальні 70% - 80%, що зрозуміло по вартості. Це викликає довіру і прихильність❤️
боже не купуйте це, вроді нормально гріє всьо, але те що вона кудлаться … я даже її ще не прала за 1500 грн можна було зробити і краще ! я трохи розчарована ☹️
Замовляла таку ж, s/m темно-синю 😍 розмір підійшов, але для дівчат з нижчим ростом прийдеться вкорочувати низ. Дякую






















