Добрий день, підкажіть будь ласка, який саме шарф на фото з цією шапкою?
Костюм майже як на фото, тільки от білої резинки на штанях немає, хоча думаю деякі замовлять костюм в тому числі через неї. Навіть на фото зроблений акцент на неї, а по факту немає, дивна ситуація як для «власного виробництва»
Супер вдала форма шапки, красивий широкий відворот, виглядає сучасно. Дуже тепла, хоч і без підкладки (що є плюсом, бо не створює зайвий об'єм). Якість на висоті.
Худі тепле, з прикольним великим капюшоном. Але фліс залишається на всіх речах навкруги:(
Дуже гарна сукня, досить незвична, але в той самий час - базова. Комфортна на літо, не парить. Але трохи просвітлює, тож раджу обирати тілесну білизну 😌
Замовила таку з промокодом по ціні 832 грн вийшло, отримала замовлення в магазині, а на ціннику від шапки ціна -729 грн. Не дуже приємненько 😒 хоч цінники переклеюйте, якщо продаєте минулорічні товари
Одягала костюм лише двічі, і вже розійшовся шов на стрілці. Якість пошиття залишає бажати кращого.😔
Сумка гарної якості, дуже стильно виглядає, чудове виконання, колір як на першому фото (какао), хороша однорідна замша, беззаперечний тренд цієї осені. Дуже задоволена покупкою саме у Вашому магазині, швидкі відповіді в телеграмі та супер швидка відправка, на наступний день після оплати сумка була вже у мене. Мої найкращі рекомендації!!
Неймовірна якість піжами 😍😍 Дуже дякую консультантам у Луцьку в ЦУМі 🙌🏻 ідеальний сервіс))
Сумка супер крута, та якісно пошита. А цей глибокий колір. Задоволена, що придбала саме її.
Здається на цьому шопері опечатка: aesthete потрібно замість того слова, що написано на сумці. Естет в перекладі, бо далі у вас значення саме цього слова
Покупала в бежевом оттенке!!! Очень клевый! В реале намного круче чем на фото!!! Единственное немного закашлатились шортики!
Плаття дуже сподобалось,має красивий темно шоколадний колір,приємне до тіла,гарна модель,вверху розчібнюється на два гудзики,в низу на три гудзики,посередині гудзики не розчібнюються,в мене розмір 48-50,сіло ідеально.Дякую за цікавий,та гарний виріб,та за швидку доставку.
Я купила цей білий купальник і просто закохалася у нього! Його красива фактура робить його по-справжньому особливим. Тканина приємна на дотик і добре тягнеться, що робить його дуже комфортним для носіння. До того ж, білий колір виглядає дуже стильно та елегантно на засмагі. Я дуже задоволена своєю покупкою і впевнено можу рекомендувати цей купальник всім, хто хоче виглядати чудово на пляжі!





















