NEW AUTUMN COLLECTION🍁
loading

Парасолі

Виводити по:
Сортування по:
Під великою парасолею
Парасоля – аксесуар поза сезоном! Адже погоду, як і настрій жінки, передбачити важко. 
Як обрати ідеальну жіночу парасолю?
Найголовнішим параметром є надійність. Корпуси наших парасоль виготовлені з міцної сталі, вкритої фарбою задля уникнення корозії. Матеріалом для куполу слугує поліестер – водонепроникний та стійкий до механічних пошкоджень матеріал.

Парасолі мають різну кількість спиць, від 8 до 16. Чим їх більше, тим оригінальніший дизайн та кращий спротив вітру. Більшість моделей також оснащені системою «антивітер», яка перешкоджає механічним пошкодженням.

Ручки парасоль представлені декількома видами: гачки, прямі, кульки. Важливо, щоб вони зручно сиділи в руці і не вислизали. 
Види парасоль
Автомат та напівавтомат зазвичай не займають багато місця у сумочці. Вони компактні і зручні у використанні, а їхня служба залежить від дбайливості власниці. 

Тростина прослужить дуже довго. Однак вона не складається, тому доведеться носити її в руках. У каталозі ви знайдете популярну модель тростини - прозору парасолю.
Догляд
  • Оберігати від прямих сонячних променів.
  • Протирати металеві частини сухою тканиною.
  • Не класти на дно сумок, аби не пошкодити спиці.

Famo – твій особистий стиліст!
Ми – команда, яка закохана в аксесуари і знає про них усе! Ми завжди допоможемо тобі з вибором та підкажемо.
Хочеш побачити наші парасольки вживу і розкрити їх? У твоєму місті точно є магазин Famo – переглянь тут. Наші консультантки підберуть найкращий варіант. Також ти завжди можеш замовити онлайн! У нас діє Обмін та Повернення, Накладений платіж.